تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات بلاگ

محل تبلیغات شما
حدود یک دهه حسرت برای خانه‌دار شدن با چشم‌انتظاری برای اجرای عدالت

حدود یک دهه حسرت برای خانه‌دار شدن با چشم‌انتظاری برای اجرای عدالت

بازدیدها: 81

حدود ۱۵۰ مالباخته پرونده زمین‌های شهرداری در پایین بازار مبل امام علی مشکین‌دشت ، چشم انتظار حمایت دستگاه قضا

مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰

مالباختگان پرونده موسوم به زمین‌های شهرداری (امین‌ترابی) که هشت سال است با ورود فردی بنام (ع.ن) بعنوان مدعی دروغین با مدارک و مستندات جعلی آنها را از رسیدن به آرزوی خانه‌دار شدن ناامید کرده، امروز چشم انتظار حمایت دستگاه قضایی هستند تا حق را به حق‌دار برساند و پایانی بر انتظار ۸ ساله آنها باشد.

شناخت کامل دادستان محترم و برخی مقامات قضایی و فعالان حوزه حقوقی و کیفری از شخصیت و بیوگرافی ناهنجار آقای (ع.ن) و وکیلش مجامع خبری و فضای مجازی را نسبت به این پرونده بسیار حساس کرده است و در انتظارند که ببینند یکم شهریور حکم شعبه دو حقوقی دادسرای انقلاب فردیس چه خواهد بود.( داشتن چندین پرونده جعل اسناد و کلاهبرداری توسط (ع‌.ن) برای ما جای سوال دارد که چگونه همچین شخصی به راحتی میتواند به کرات این حرکات را تکرار و وجهه دستگاه محترم قضا را مورد بدبینی قرار دهد ) / امیدواریم با ورود نهادهای محترم نظارتی و دید وسیع و عدالت محور قاضی پرونده ، این موضوع در مسیر حق به سرانجامی خوش برای حوزه قضاوت منتهی شود..

✍ مـحـمــدفـیـروز عیــوضـــی…
به گزارش خبرنگار #تیتریک و کانال خبری #مشکین‌دشت_نیوز ، حدود سال‌های ۹۱ و ۹۲ شخصی به نام « ع.ن » برای زمین‌های واگذار شده توسط حاج داوود امین‌ترابی بعنوان حق تفکیک به شهرداری مشکین‌دشت ادعای مالکیت کرد که با تشکیل پرونده در دادسرا بدلیل ارایه مدارک جعلی (ع‌.ن) محکوم به جعل اسناد شد.

 

پس از گذشت چندین سال این شخص بهمراه وکیلش که هردو آوازه خوشی در راههای دادگاه و پاسگاه ندارند با ارایه مدارکی همچون سند معاوضه ملک و چک در بانک‌های شهرستان های دورافتاده مدعی معامله زمین‌های مورد مناقشه با امین ترابی و خرید زمین شده بودند که بعد استعلامات بعمل آمده بدستور قاضی محترم پروند ، هم قولنامه ملک مسکونی معاوضه شده و هم چک ها توسط ادارات و بانک‌های مربوطه جعلی اعلام شد..

علی ایحال با توجه به این اتفاقات هر ببیننده ای میتواند براحتی بوی نامطبوع زمین‌خواری ، جعل اسناد و کلاهبرداری را در این پرونده که بسیار به درازا کشیده و باعث رنجش صاحبان زمین‌های مورد نظر شده استشمام کرد. ( زمین‌هایی که با تفکیک در ابعاد کوچکتر به چندین و چند کارگر و کارمند شهرداری فروخته شده است و آنها هم به مرور زمان قطعات را فروخته و حالا چند دست چرخیده تا بدست یک عده بنده خدا رسیده که با سودای خانه دار شدن پای در مسیر خرید این زمین ها نهاده اند..

حال بااین تفاسیر و گفت‌وگو‌های متعدد خبرنگار سایت #تیتریک و کانال خبری محلی #مشکین‌دشت_نیوز ‌، این کارگرانی که با هزار امید و آرزو زمین‌های واگذار شده به شهرداری را با اطمینان خاطر بدلیل اینکه واگذارنامه شهرداری هم دارد خریده اند ، با ورود یک مدعی برای تمامیت آن زمین‌ها آنهم با مدارکی که از دیدگاه کارشناسان بیطرف جعلی بودن آن اثبات شده ، چشم به راه عدالت قوه محترم قضاییه هستند تا با توجه به استعلامات اخذ شده که جعلی بودن مدارک و مستندات شخص (ع.ن) را در مقابل حاج داوود امین ترابی اثبات میکند ، رأیی حق‌طلبانه از سوی آقای عبدالهی قاضی این پرونده در شعبه دو حقوقی دادسرای انقلاب فردیس دریافت کنند.

#پی‌نوشت… 👇👇
👈 یکبار محکومیت (ع.ن) در پرونده اول و محکومیت به جعل اسناد
👈 ایجاد تنش و رعب و وحشت و تهدید حاج داوود امین‌ترابی توسط (ع.ن) مدعی معلوم‌الحالی که پرونده های کذایی در قوه‌قضاییه دارد
👈 ورود شبانه و شخم زدن زمین مورد نظر با چندین تراکتور برای دفعات متمادی توسط (ع.ن)
👈 تخریب بلوک و امحای نوشته‌هایی که من‌باب هشدار برای جلوگیری از معامله (خریدوفروش) درمورد زمین‌های اختلافی تنظیم و ترسیم شده بود توسط (ع.ن)
👈 چک پرداختی و منزل مسکونی که به ادعای (ع.ن) بابت خرید زمین از امین‌ترابی معاوضه شده بود پس از استعلام بدستور قضایی جعلی از آب درآمد ..

ــــــــــــــــــــــــــــــــ
بااین تفاسیر امــیــدواریم …
که حـــق ، نــاحــــق نشود…
ــــــــــــــــــــــــــــــــ
#مـحـمـدفـیــروز_عیــوضــی
#رسانه_مشکین‌دشت_نیوز
ـــــــــــــــــــــــــــــــ

 

🆔 @Eyvazi64 ⬅تلگرام

🆔Join → @meshkindaasht کانال

 

دیدگاه‌ها (5)


 1. اینا همین هستن دیگه میبرن کسی هم نظارت نمیکنه

 2. افسانه حیدری

  این خبر درد آور هست مسول قوه قضاییه لطفااا رسیدگی کنید مردم چه گناهی کردند زمین ها سون میخوان عدالت باید اجرا بشه

 3. عباس سرفراز

  ننگ و نفرین به هرچی زمین خوار و ظلم هست،اگر کسی مدارک مستند نداشته باشه بیخودی نمیاد دست رو زمین کسی دیگه بزاره ما چه مبدونیم
  این وظیفه قوه قضاییه است ورود کنه

 4. چندنفر شکایت کردند آیا نتیجه داده؟؟؟

 5. یه چیزهایی درمورد زمین ها شنیدم منم ،قوه قضاییه باید با جدیت ورود کنه نه تنها اینجا دردمشکین دشت بلکه کل ایران ورود کنه

لطفا نظر خود را بنویسید


آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
logo-samandehi